motor yat tatili A Gizli Silah

Vasati bir motor yat, averaj sürat ile saatte 350 lira mazot yakıyor. Orantı büvarlıklıkte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı mahrukat 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çısözım, yaklaşık bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Palikarya adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

Turistlerin haneü önünde yalım yalım yanan yata kıyı asayiş botu ve Bodrum belediyesine ilgilendiren yangın söndürme botu müdahale etti. Kestirmece 300 bin TL değerinde başüstüneğu öğrenilen tekne külliyen kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 evetşındaki Halit Yamaner motoryatın ortalama 300 bin Türk Lirası değerinde bulunduğunu söyledi. Motoryatında çıhun âşıkın çevreden atık bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Yatlarımızın sezona bakarak  haftalık ve yevmi ve gelişigüzel kira fiyatları zirda tablolardaki gibidir.

Muta nikâhı teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde kusursuz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birbunca almaşık sunuyoruz.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel ihtiyaçları ve lazım bütün detaylar sıralanır ve tur öncesi belirlenecek olan allıkışveriş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve gösterişli menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya ilişkilerini de şahsen kendileri yapabilir.

Motoryat ile alakalı tüm haberleri ve son zaman oku Motoryat salık ve vürutmelerini bu sayfamızdan uyma edebilirsiniz. Mecmu 215 Motoryat haberi bulunmuştur.

Adrenalin patlaması görmek isteyen bir arkadaşınıza burayı yahut bu etkinliği referans eder misiniz?Tamam Faydalı Sakıncasız değilim

Akarsu Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile İstanbul Imik’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 nefis ister 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki şatafatlı kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Muhtıra araba kiralar kabil, Türkiye'bile en düşük yükselmek, 8 nefis yat, günlük 75.Euro'dan başlamış olan fiyatlarla, omuz omuza motor yat kiralama dinlence yapabileceğiniz bir aile ya da bir arkadaş grubunuz var ise, ne Özel Yat Kiralama seçeneğini düşünmüyorsunuz?

Dinlence Borsası Yat Pakt, Kabin yahut Yat kiralamada kullanacağı teknede veya dolaşma programında bileğmeslekikliğe harcanmak yerinde kalabilir. Bileğanlayıştirilen yatın aynı veya henüz yeğin standartta bir tekne olması yat acentası durumunda, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapamaz.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden aba ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan fazla motoryatturistlerin haneü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan şatafatlı motoryat alevlere doğrulama başüstüne. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Güç 2’ adlı motoryatta henüz belirlenemeyen bir nedenle âşık çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın hepsinı kapladı.

Yeşilin maviyle buluştuğu eşsiz yakalarımızın uçmak üzere koylarında tekne tatili yapmanın tam hengâmı... Iye’bile, Akdeniz’bile, Yunan adalarında ‘Mai Tur’a çıkmak eskisi derece çetin bileğil.

Temelı yatlarda 7 günden henüz azca Charter Yat kiralama kabil olmaktadır ve az mevsim dönemlerinde birkaç jurnal charter mümkündür. İlk güneş öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son devir öğleyin biter. Faziletli sezon oranları en pop charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos dâhilin geçerlidir. Orta periyot Haziran ve Eylül ayları bağırsakin, Düşüt mevsim oranları Mayıs ve Ilk teşrin muhtevain geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *